Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска месингана четка, кружна ø100мм за дупчалка
PROcut

Машинска месингана четка, кружна ø100мм за дупчалка

Шифра на артикл: MCK100B
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Машинска кружна четка за бормашина, прифаќање ø6мм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø100mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Материјал Помесингуван челик
Намена Машинска месинг четка кружна за дупчалка
Облик Кружна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска месингана четка, кружна ø100мм за дупчалка
Машинска месингана четка, кружна ø100мм за дупчалка
Машински четки
180
Izaberi količinu
2
1