Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска месингана четка, кружна ø115мм за брусилка
PROcut

Машинска месингана четка, кружна ø115мм за брусилка

Шифра на артикл: MCK115BR
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 340,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Машинска кружна жичана четка за аголна брусилица ø115мм, зафатнина M14.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø115mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Материјал Помесингуван челик
Намена Машинска месинг четка кружна за брусилка
Облик Кружна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска месингана четка, кружна ø115мм за брусилка
Машинска месингана четка, кружна ø115мм за брусилка
Машински четки
340
Izaberi količinu
2
1