Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска челична четка кружна ø75мм за дупчалка
PROcut

Машинска челична четка кружна ø75мм за дупчалка

Шифра на артикл: CCK75B
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Машинска кружна четка за бормашина, прифаќање ø6мм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø75mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Намена Машинска четка кружна за брусалка
Облик Кружна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска челична четка кружна ø75мм за дупчалка
Машинска челична четка кружна ø75мм за дупчалка
Машински четки
180
Izaberi količinu
2
1