Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска челична четка вплетена лончеста ø125мм за брусилица
PROcut

Машинска челична четка вплетена лончеста ø125мм за брусилица

Шифра на артикл: CCLU125BR
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
660 МКД
660 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 660,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Машински лончаста жица вплетена челична четка за аголна брусалка ø65мм, зафатнина M14. Наменета за отстранување на боја, рѓа и нечистотија од метални површини каде е потребна поголема сила.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø125mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Намена Машинска четка лончаста за брусалка
Облик Вплетена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска челична четка вплетена лончеста ø125мм за брусилица
Машинска челична четка вплетена лончеста ø125мм за брусилица
Машински четки
660
Izaberi količinu
2
1