Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машинска челична четка лончеста ø125мм за брусилица
PROcut

Машинска челична четка лончеста ø125мм за брусилица

Шифра на артикл: CCL125BR
Šifra proizvođača: MASINSKE_C
0 МКД
600 МКД
600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 599,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Лончана жица четка за аголна брусалка ø65мм, зафатнина M14.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Машински четки
Бренд PROcut
Димензија ø125mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари
Намена Машинска четка лончаста за брусалка
Облик Лончеста
Trenutno nema komentara

Слични производи

Машинска челична четка лончеста ø125мм за брусилица
Машинска челична четка лончеста ø125мм за брусилица
Машински четки
600
Izaberi količinu
2
1