Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1

Шифра на артикл: TAH100
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
0 МКД
320 МКД
288 МКД
Заштеда: 32 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 288,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За праволиниско сечење алуминиум, обоени метали, пластика појачана со стаклени влакна
Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Бравари, Електричари, Махничари, Монтери
Материјал HSS (брзорезачки) челик
Намена За алуминиум
Тип Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Убодни пили
288
Izaberi količinu
2
1