Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1

Шифра на артикл: TAH100
Barkod: 8606104807235
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
  • Намена: За праволиниско сечење на алуминиум, обоени метали, пластика засилено со стаклени влакна
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 100мм

 

0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

За праволиниско сечење алуминиум, обоени метали, пластика појачана со стаклени влакна

Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Бравари, Електричари, Махничари, Монтери
Материјал HSS (брзорезачки) челик
Намена За алуминиум
Тип Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско грубо сечење тврдо и меко дрво како и ламинат Материјал: Bi-...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско прецизно сечење на тврдо и меко дрво, ламинат и пластика Мат...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско прецизно сечење тврдо и меко дрво, ламинат, пласика Материја...
410 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско сечење на алуминиум, обоени метали, пластика засилено со стак...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско сечење тенки лимови од челик, алуминиум и обоени метали Мате...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско брзо сечење на тврдо и меко дрво и пластика Материјал: Челик...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско прецизно сечење на тврдо и меко дрво, ламинат и пластика Мат...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За криволиниско прецизно сечење на тврдо и меко дрво, ламинат и пластика Мат...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско прецизно сечење тврдо и меко дрво, ламинат, пласика Материја...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско брзо сечење на тврдо и меко дрво како и ламинат Материјал: Ч...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За праволиниско сечење танки лимови од челик, алуминиум и обоени метали Мате...
270 МКД
Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Пила убодна за алуминиум хоби 100мм 5/1
Убодни пили
320
Izaberi količinu
2
1