Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за дрво и пластика хоби 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за дрво и пластика хоби 100мм 5/1

Шифра на артикл: TDPH100
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
0 МКД
210 МКД
210 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 210,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За праволиниско прецизно сечење на тврдо и меко дрво, ламинат и пластика.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари
Материјал HSS (брзорезачки) челик
Намена За дрво и пластика
Тип Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Пила убодна за дрво и пластика хоби 100мм 5/1
Пила убодна за дрво и пластика хоби 100мм 5/1
Убодни пили
210
Izaberi količinu
2
1