Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за дрво хоби 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за дрво хоби 100мм 5/1

Шифра на артикл: TDH100
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
За праволиниско брзо сечење на тврдо и меко дрво како и ламинат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари
Материјал HCS (високо јагленосан ) челик
Намена За дрво
Тип Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Пила убодна за дрво хоби 100мм 5/1
Пила убодна за дрво хоби 100мм 5/1
Убодни пили
180
Izaberi količinu
2
1