Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за дрво и пластика профи 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за дрво и пластика профи 100мм 5/1

Шифра на артикл: TDPP100
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За праволиниско прецизно сечење тврдо и меко дрво, ламинат, пластика, Bi-метално сечило.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари
Материјал Би-метално сечило
Намена За дрво и пластика
Тип Profi
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Пила убодна за дрво и пластика профи 100мм 5/1
Пила убодна за дрво и пластика профи 100мм 5/1
Убодни пили
400
Izaberi količinu
2
1