Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пила убодна за дрво профи 100мм 5/1
Беорол

Пила убодна за дрво профи 100мм 5/1

Шифра на артикл: TDP100
Šifra proizvođača: UB_TESTERE
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За праволиниско грубо сечење тврдо и меко дрво како и ламинат, Bi-метално сечило
Карактеристика Вредност
Kатегорија Убодни пили
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари
Материјал Би-метално сечило
Намена За дрво
Тип Profi
Trenutno nema komentara

Слични производи

Пила убодна за дрво профи 100мм 5/1
Пила убодна за дрво профи 100мм 5/1
Убодни пили
350
Izaberi količinu
2
1