Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глинерица 3x140мм
Беорол

Глинерица 3x140мм

Шифра на артикл: GLN
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 840,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Одвртувач за тестирање електричен напон во електро инсталација
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Димензија 140mm
Занает Електричари, Махничари, Хоби
Материјал SL5
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глинерица 3x140мм
Глинерица 3x140мм
Штрафцигери
70
Izaberi količinu
2
1