Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Беорол

Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком

Шифра на артикл: OSETE6
Barkod: 8606107263328
Šifra proizvođača: ODVIJACI
  • Намена: За работа со инсталација под напон
  • Сетот содржи 5 од најчесто користените шрафцигери и шрафцигер
  • Димензии: SL0,8 x 4 x 100мм, SL1 x 5,5 x 125мм, PH1 x 80мм, PH2 x 100мм, PH3 x 150мм, SL5 x 140мм

 

0 МКД
950 МКД
950 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Изолација на рачката и осовината на одвртувачот овозможува работа со инсталација под напон.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Електричари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Рачка од шрафцигер со рачни и 6 двострани долги битови: PH2-6мм, PH1-5мм, T10-T15, T2...
660 МКД
Sačuvano u omiljne
Сet шрафцигер се состои од шрафцигер и 12 бита Содржина на комплетот: 12 заменливи б...
1.180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Дизајни...
640 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Комплетот со...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка Сетот вклучува: ...
1.030 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Штрафцигери
950
Izaberi količinu
2
1