Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Беорол

Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком

Шифра на артикл: OSETE6
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
950 МКД
950 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 949,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Изолација на рачката и осовината на одвртувачот овозможува работа со инсталација под напон.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Електричари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Сет шрафцигери за електричари ВДЕ 6ком
Штрафцигери
950
Izaberi količinu
2
1