Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер T10x100
Беорол

Шрафцигер T10x100

Шифра на артикл: OT10X100
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
110 МКД
110 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 110,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Шрафцигер со ѕвездест (Т) врв. Телото на шрафцигерот е изработено од хром вандиум (CrV) челик. Врвот е додатно искален. Ергономска рачка изработена од високоотпорна пластика и мека гума која овозмножува удобно и цврсто држење. Триаголениот страничен пресек на рачката овозмножува лесена и сигурна преносна сила со дланката на корисникот на работниот дел на шрафцигерот

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Врв T10
Димензија 100mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Шрафцигер T10x100
Шрафцигер T10x100
Штрафцигери
110
Izaberi količinu
2
1