Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет одвртки за електричари ВДЕ 2 ком
Беорол

Сет одвртки за електричари ВДЕ 2 ком

Шифра на артикл: OSETE2
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Изолација на рачката и осовината на одвртувачот овозможува работа со инсталација под напон
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Електричари
Сет 2kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сет одвртки за електричари ВДЕ 2 ком
Сет одвртки за електричари ВДЕ 2 ком
Штрафцигери
400
Izaberi količinu
2
1