Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер SL 6.5x150
Беорол

Шрафцигер SL 6.5x150

Шифра на артикл: OSL6.5X150
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Одвртувач со рамен (Slot) врв. Тело на одвртувачот е изработено од хром-ванадиум челик. Врвот е дополнително кален и намагнетизиран.Ергономскиот ракохват е изработен од високоотпорна пластика и мека гума која овозможува удобно и цврсто фаќање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Врв SL6,5
Димензија 150mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Шрафцигер SL 6.5x150
Шрафцигер SL 6.5x150
Штрафцигери
150
Izaberi količinu
2
1