Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер сет (2ком) помал
Беорол

Шрафцигер сет (2ком) помал

Шифра на артикл: SM
Šifra proizvođača: ODVIJACI
0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Сет два најчесто користени одвртувачи со должина на тело од 38мм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Врв SL5 Ph2
Димензија 38mm
Занает Бравари, Електричари, Махничари, Монтери
Сет 2kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
927 МКД
Заштеда 10%
1.030 МКД
Шрафцигер сет (2ком) помал
Шрафцигер сет (2ком) помал
Штрафцигери
160
Izaberi količinu
2
1