Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стега столарска 50x100мм
Беорол

Стега столарска 50x100мм

Шифра на артикл: SS50X100
Šifra proizvođača: STEGE
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Ергономската пластична рачка со површина дизајнирана против лизгање. Пластифицирани вилушки поради долготрајна заштита од корозија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари
Материјал Пластика
Ширина на зафат 50mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X300
882 МКД
Заштеда 10%
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
780 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги PSD50
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Стега столарска 50x100мм
Стега столарска 50x100мм
Стеги
350
Izaberi količinu
2
1