Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стега столарска 120x1000мм
Беорол

Стега столарска 120x1000мм

Шифра на артикл: SS120X1000
Šifra proizvođača: STEGE
0 МКД
1.360 МКД
1.360 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Ергономската пластична рачка со површина дизајнирана против лизгање. Пластифицирани вилушки поради долготрајна заштита од корозија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари
Материјал Пластика
Ширина на зафат 120mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS300
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
780 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги PSD50
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Стега столарска 120x1000мм
Стега столарска 120x1000мм
Стеги
1.360
Izaberi količinu
2
1