Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за силикон пластичен Skeleton
Беорол

Пиштол за силикон пластичен Skeleton

Шифра на артикл: PSPS
Šifra proizvođača: PISTOLJI
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 320,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Пиштол за силикон со исклучително мала маса (245gr во споредба со 310gr колку што изнесуваат најлесните метални). Пластиката од исклучително квалитетен и унапреден дизајн обезбедува долг работен век. Вградената dripless функција (нема истекување на силиконот по пуштање на рачката) овозможува прецизна и чиста работа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Каменорезци, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари
Материјал Полипропилен + 30% fiberglas
Намена Наменет за потреби на сите мајстори
Полнење Касета
Тежина 245gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД
Пиштол за силикон пластичен Skeleton
Пиштол за силикон пластичен Skeleton
Пиштоли
320
Izaberi količinu
2
1