Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачна пумпа за градежни материјали
Беорол

Рачна пумпа за градежни материјали

Шифра на артикл: RPZGM
Barkod: 8605043407896
Šifra proizvođača: PISTOLJI
  • Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...)
  • Материјал: ABS / челик
  • 4 додатоци за истиснување на материјалот

 

0 МКД
830 МКД
830 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 830,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...). Со оваа алатка лесно можете да го нанесете материјалот на ѕидови, рамки на вратите, помеѓу тули, камени плочи итн. Пумпата е изработена од квалитетен ABS материјал на телото, млазницата и рачката, а вшмукувачкиот вакуум цилиндар е изработен од нерѓосувачки челик и гума со висока густина за висока издржливост и доверливост. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Гипсари, Ѕидари, Фасадери, Хоби
Материјал АБС и Челик

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стискање на содржината на патроните до средна густина Притисок до 138kg з...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
2.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За истиснување на содржината на патроните со средна густина Материјал: ...
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на силикон, акрилен кит, лепило и заптивки во патрони од 280 и ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10C
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10B
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP7X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За контролирано истиснување на tio git маса од пакувањето Материјал: Алумини...
1.575 МКД
Заштеда 10%
1.750 МКД
Рачна пумпа за градежни материјали
Рачна пумпа за градежни материјали
Пиштоли
830
Izaberi količinu
2
1