Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за картуши - засилен
Беорол

Пиштол за картуши - засилен

Шифра на артикл: PSPO
Šifra proizvođača: PISTOLJI
0 МКД
1.130 МКД
791 МКД
Заштеда: 339 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 791,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Пиштол за картуши - засилен

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Каменорезци, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.305 МКД
Заштеда 10%
1.450 МКД
Пиштол за картуши - засилен
Пиштол за картуши - засилен
Пиштоли
791
Izaberi količinu
2
1