Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за тio git 600мл алуминиум
Беорол

Пиштол за тio git 600мл алуминиум

Шифра на артикл: PSA
Šifra proizvođača: PISTOLJI
  • Намена: За контролирано истиснување на tio git маса од пакувањето
  • Материјал: Алуминиум
  • Волумен: 600мл

 

0 МКД
1.750 МКД
1.575 МКД
Заштеда: 175 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Алуминиумски пиштол за tio–git. Наменет за професионалци. Изработен од алуминиумска туба без олово. Поцинкувана рачка.Капацитет 600мл. Тежина на пиштолот 872 гр

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Керамичари, Молери и фарбари, Столари
Намена Керамичари, молери и фарбари, столари
Полнење Tio git
Тежина 872gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стискање на содржината на патроните до средна густина Притисок до 138kg з...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...) Материјал: ABS / челик...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
2.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За истиснување на содржината на патроните со средна густина Материјал: ...
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топење на пластични патрони за лепење на разни материјали Работен напон: ...
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топење на пластични патрони за лепење на разни материјали Работен напон: ...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на силикон, акрилен кит, лепило и заптивки во патрони од 280 и ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10C
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
150 МКД
Пиштол за тio git 600мл алуминиум
Пиштол за тio git 600мл алуминиум
Пиштоли
1.575
Izaberi količinu
2
1