Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за пур пена professional
Беорол

Пиштол за пур пена professional

Шифра на артикл: PPPP
Barkod: 8606017651970
Šifra proizvođača: PISTOLJI
  • Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена
  • Прилагодување на количината на истиснување
  • Материјал: PTFE тефлон / Челик / Бакар

 

0 МКД
1.450 МКД
1.450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Пиштол за пур пена professional конструиран е од високо квалитетни материјали што го прават исклучиво долготраен и идеално направен за професионални корисници

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Бравари, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал PTFE Тефлон/Челик/Бакар
Намена Бравари, фасадери, гипсари, хоби, изолатори, керамичари, молери и фарбари, столари,ѕидари ,

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стискање на содржината на патроните до средна густина Притисок до 138kg з...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...) Материјал: ABS / челик...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
2.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За истиснување на содржината на патроните со средна густина Материјал: ...
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топење на пластични патрони за лепење на разни материјали Работен напон: ...
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на силикон, акрилен кит, лепило и заптивки во патрони од 280 и ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10C
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10B
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP7X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
100 МКД
Пиштол за пур пена professional
Пиштол за пур пена professional
Пиштоли
1.450
Izaberi količinu
2
1