Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рез. за пишт. за пластика 11mmx10cm Црни
Беорол

Рез. за пишт. за пластика 11mmx10cm Црни

Шифра на артикл: RPZP11X10C
Šifra proizvođača: PISTOLJI
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Резервите за пиштол се ставаат во пиштол за пластика и се топат. Тие се универзално средство за лепење на сите материјали.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија ø11 x 100mm
Занает Електричари, Керамичари, Столари
Материјал Пластика
Намена Резервна муниција за пиштол за пластика
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Рез. за пишт. за пластика 11mmx10cm Црни
Рез. за пишт. за пластика 11mmx10cm Црни
Пиштоли
150
Izaberi količinu
2
1