Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за силикон Skeleton
Беорол

Пиштол за силикон Skeleton

Шифра на артикл: PSP
Šifra proizvođača: PISTOLJI
0 МКД
460 МКД
460 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 460,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Издржлив основен модел на пиштол за силикон. Тежина 592гр
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Керамичари, Паркетари, Столари, Хоби
Намена Наменет за потреби на сите мајстори
Полнење Касета
Тежина 592gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД
Пиштол за силикон Skeleton
Пиштол за силикон Skeleton
Пиштоли
460
Izaberi količinu
2
1