Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пердашка сунѓер
Беорол

Пердашка сунѓер

Шифра на артикл: PS
Barkod: 8606007998665
Šifra proizvođača: PERDASKE
  • Намена: За нанесување на материјал за фугирање
  • Материјал: ABS / Сунѓер
  • Димензии: 280 x 140 x 10мм

 

0 МКД
520 МКД
520 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 520,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тип на основа: Сунѓер
Дебелина на основа: 10mm
Матријал на рачката: Двокомпонентна полистирен пластика 
Димензија: 280x140mm
Тежина: 365g
Намена: Алат наменет за работа со машински малтер. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Бренд Беорол
Димензија 280 x 140mm
Занает Гипсари, Ѕидари, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Сунѓер 10mm
Намена Сунѓер наменет за работа со машински малтер
Сунѓер 10mm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 32...
90 МКД
Заштеда 10%
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 44...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 25...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 280 ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
480 МКД
Пердашка сунѓер
Пердашка сунѓер
Пердашки
520
Izaberi količinu
2
1