Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пердашка сунѓер HYDRO 30mm
Беорол

Пердашка сунѓер HYDRO 30mm

Шифра на артикл: PSH30
Barkod: 8606017651581
Šifra proizvođača: PERDASKE
  • Намена: За испирање на плочки при фугирање
  • Материјал: ABS / Сунѓер
  • Димензии: 280 x 140 x 30мм

 

0 МКД
440 МКД
440 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 440,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тип на основа: HYDRO сунѓер
Дебелина на основа: 30mm
Матријал на рачка: Двокомпонентна полистирен пластика
Димензија: 280x140mm
Тежина: 320g
Намена: Алат наменет за миење на плочки при фугирање.Голема површина на ваков алат во споредба со прирачни (импровизирани) сунѓери го забрзува фугирањето. Анатомската рачка го олеснува процесот и ги штити рацете од контакт со иритирачки лепак за плочки и маса за фугирање. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Бренд Беорол
Димензија 280 x 140mm
Занает Керамичари
Материјал ABS/Сунѓер
Намена Сунѓери наменети за перење на плочки при фугирање

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 32...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 44...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 25...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 28...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 280 ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
480 МКД
Пердашка сунѓер HYDRO 30mm
Пердашка сунѓер HYDRO 30mm
Пердашки
440
Izaberi količinu
2
1