Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сунѓер за керамичари HYDRO
Беорол

Сунѓер за керамичари HYDRO

Шифра на артикл: SKH
Šifra proizvođača: PERDASKE
  • Намена: За испирање на плочки при фугирање
  • Материјал: Сунѓер
  • Димензии: 160 x 110 x 60мм

 

0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сунѓери наменети за испирање на плочки при фугирање, исклучителна моќ на впивање на вода овозможува лесно отстранување на вишокот на материјал при фугирање. Наменети се првенствено за работа на помали површини и тешко достапни места.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Бренд Беорол
Димензија 16 x 11cm
Занает Керамичари
Материјал Сунѓер Hydro
Намена Сунѓери наменети за перење на плочки при фугирање
Сунѓер Hydro

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 32...
90 МКД
Заштеда 10%
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 44...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 25...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 28...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / гума Димензии: 280 ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
480 МКД
Сунѓер за керамичари HYDRO
Сунѓер за керамичари HYDRO
Пердашки
200
Izaberi količinu
2
1