Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пердашка гумена 280х140х8мм
Беорол

Пердашка гумена 280х140х8мм

Шифра на артикл: PG
Barkod: 8606007991550
Šifra proizvođača: PERDASKE
  • Намена: За нанесување на материјал за фугирање
  • Материјал: ABS / гума
  • Димензии: 280 x 140 x 8мм

 

0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 420,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тип на основа: Гума
Дебелина на основа: 8mm
Матријал на рачката: Двокомпонентна полистирен пластика
Димензија: 280x140mm
Тежина: 310g
Намена: Алат за нанесување на матријал за фугирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пердашки
Бренд Беорол
Димензија 280 x 140 x 8mm
Занает Керамичари
Материјал АБС
Намена Пардашка наменета за нанесување на материјал за фугирање
Сунѓер 8mm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 32...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 44...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За размачкување и израмнување на малтер и бетон Материјал: ПВЦ Димензии: 25...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 28...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: Сунѓер Димензии: 160 x 110 x ...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За испирање на плочки при фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 280 x ...
432 МКД
Заштеда 10%
480 МКД
Пердашка гумена 280х140х8мм
Пердашка гумена 280х140х8мм
Пердашки
420
Izaberi količinu
2
1