Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пемзла увезена 16
Беорол

Пемзла увезена 16

Шифра на артикл: PE16
Šifra proizvođača: PEMZLE
0 МКД
39 МКД
39 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 468,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За извлекување на линии и нанесување на боја на мали површини.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пемзли
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Молери и фарбари, Тапетари, Фасадери, Хоби
Намена За извлекување на линии и нанесување на бои на мали површини
Тип Пемзла
Тип на длака Bristle Mix стандард
Trenutno nema komentara

Слични производи

Пемзла увезена 16
Пемзла увезена 16
Пемзли
39
Izaberi količinu
2
1