Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пемзла увезена 10
Беорол

Пемзла увезена 10

Шифра на артикл: PE10
Šifra proizvođača: PEMZLE
0 МКД
33 МКД
33 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 396,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
За извлекување на линии и нанесување на боја на мали површини.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пемзли
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Молери и фарбари, Тапетари, Фасадери, Хоби
Намена За извлекување на линии и нанесување на бои на мали површини
Тип Пемзла
Тип на длака Bristle Mix стандард
Trenutno nema komentara

Слични производи

Пемзла увезена 10
Пемзла увезена 10
Пемзли
33
Izaberi količinu
2
1