Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Метар 3м extra
Беорол

Метар 3м extra

Шифра на артикл: M3E
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 230,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Квалитетен метар со гумена облога околу куќиштето и двојна кочница. Мерната трака е произведена од високоеластичен челик и е обложен со пвц заштитна фолија
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 16mm x 3m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Материјал ПВЦ/Гума
Тип Extra
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
414 МКД
Заштеда 10%
460 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Метар 3м extra
Метар 3м extra
Метри
230
Izaberi količinu
2
1