Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шублер
Беорол

Шублер

Шифра на артикл: SUB
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.100,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Подвижно клунасто мерило со голема прецизност, со кутија за чување. Прецизност на мерило 0,02мм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 220mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Керамичари, Махничари, Монтери
Специфичност Визуелна скала
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
460 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Шублер
Шублер
Метри
1.100
Izaberi količinu
2
1