Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Аголен ленир професионал 50см
Беорол

Аголен ленир професионал 50см

Шифра на артикл: UL50
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Аголен ленијар (винкла), овозможува меѓусебно позиционирање на два елемента под прав агол. За полесна работа, кратката страна на аголникот е подигната. Долгата страна е избаждарена со метрички и цолни единици. Димензија 500x160mm.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Занает Керамичари, Монтери, Паркетари, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
460 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Аголен ленир професионал 50см
Аголен ленир професионал 50см
Метри
200
Izaberi količinu
2
1