Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Аголен ленир професионал 35см
Беорол

Аголен ленир професионал 35см

Шифра на артикл: UL35
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
170 МКД
170 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 170,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Аголнен линијар (vinkla) овозможува меѓусебно позиционирање на два елемента под прав агол. За олеснување во работата, кратката страна на аголот е подигната. Долгата страна е обележана во метрички и целосни единици.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 153mm x 300mm
Занает Керамичари, Монтери, Паркетари, Столари
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
460 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Аголен ленир професионал 35см
Аголен ленир професионал 35см
Метри
170
Izaberi količinu
2
1