Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела аголна 180˚
Беорол

Либела аголна 180˚

Шифра на артикл: LU180
Barkod: 8606007996180
Šifra proizvođača: LIBELE
  • Должина 2 x 40 cm
  • Растојание на мерен агол од 0-180°
  • Содржи две нивоа на нивелирање

 

0 МКД
800 МКД
800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Либела аголна 180˚ овозможува пренесување на измерениот агол на друга локација и нивелирање под измерениот агол. Растојание на мерен агол од 0-180°. Содржи две нивоа на нивелирање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 2 x 40cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LIM50
Мини либела привезок  
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LP120
Должина 120 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
1.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработена од високо квалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
1.560 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE200
Должина 200 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со мож...
2.020 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LE120
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Либелата содржи оска за висока прецизно...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со можн...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Содржи оска за висока прецизност со можн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
675 МКД
Заштеда 10%
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за&nbs...
870 МКД
Либела аголна 180˚
Либела аголна 180˚
Либели
800
Izaberi količinu
2
1