Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна 17мм
Беорол

Клуч комбиниран со рачна 17мм

Шифра на артикл: KKR17
Barkod: 8606007991109
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
  • Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор
  • Аголното работно прифаќање е 5°
  • Отвор за клуч: 17мм
  • Должина: 225мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
530 МКД
530 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 530,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Клучот со механизам овозможува работа во мал простор. Димензиите на главата со крцкалица се минимални што овозможува пристап и на тешко пристапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешно завршување на работите и при ограничен работен простор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 225mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отвор на клуч 17

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19мм Должина: 250мм Материјал: Cr-V челик  
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 18мм Должина: 235мм Материјал: Cr-V челик  
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17мм Должина: 225мм Материјал: Cr-V челик  
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 15мм Должина: 200мм Материјал: Cr-V челик  
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 14мм Должина: 190мм Материјал: Cr-V челик  
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13мм Должина: 180мм Материјал: Cr-V челик  
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 11мм Должина: 165мм Материјал: Cr-V челик  
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 10мм Должина: 160мм Материјал: Cr-V челик  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
440 МКД
Клуч комбиниран со рачна 17мм
Клуч комбиниран со рачна 17мм
Комбинирани клучеви
530
Izaberi količinu
2
1