Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна 10мм
Беорол

Клуч комбиниран со рачна 10мм

Шифра на артикл: KKR10
Barkod: 8606007990942
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
  • Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор
  • Аголното работно прифаќање е 5°
  • Отвор за клуч: 10мм
  • Должина: 159мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Клучот со механизам овозможува работење во мал простор. Димензиите на главата со механизам се минимални што овозможува приоѓање на тешко достапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви OK е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешен завршеток на работењето и при ограничен работен простор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 159mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19мм Должина: 250мм Материјал: Cr-V челик  
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 18мм Должина: 235мм Материјал: Cr-V челик  
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17мм Должина: 225мм Материјал: Cr-V челик  
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 15мм Должина: 200мм Материјал: Cr-V челик  
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 14мм Должина: 190мм Материјал: Cr-V челик  
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13мм Должина: 180мм Материјал: Cr-V челик  
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 11мм Должина: 165мм Материјал: Cr-V челик  
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 10мм Должина: 160мм Материјал: Cr-V челик  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
440 МКД
Клуч комбиниран со рачна 10мм
Клуч комбиниран со рачна 10мм
Комбинирани клучеви
350
Izaberi količinu
2
1