Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна 10мм
Беорол

Клуч комбиниран со рачна 10мм

Шифра на артикл: KKR10
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Клучот со механизам овозможува работење во мал простор. Димензиите на главата со механизам се минимални што овозможува приоѓање на тешко достапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви OK е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешен завршеток на работењето и при ограничен работен простор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 159mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Клуч комбиниран со рачна 10мм
Клуч комбиниран со рачна 10мм
Комбинирани клучеви
350
Izaberi količinu
2
1