Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна и зглоб 10mm
Беорол

Клуч комбиниран со рачна и зглоб 10mm

Шифра на артикл: KKRZ10
Barkod: 8606107688305
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
  • Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор
  • Аголното работно прифаќање е 5°
  • Отвор за клуч: 10мм
  • Должина: 159мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 390,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Клучот со механизам овозможува работење во мал простор. Димензиите на главата со механизам се минимални што овозможува приоѓање на тешко достапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви OK е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешен завршеток на работењето и при ограничен работен простор.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 159mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 22мм Должина: 292мм Материјал: Cr-V челик  
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 20мм Должина: 264мм Материјал: Cr-V челик  
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19мм Должина: 250мм Материјал: Cr-V челик  
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 18мм Должина: 235мм Материјал: Cr-V челик  
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17мм Должина: 225мм Материјал: Cr-V челик  
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 16мм Должина: 210мм Материјал: Cr-V челик  
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 15мм Должина: 200мм Материјал: Cr-V челик  
198 МКД
Заштеда 10%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 14мм Должина: 190мм Материјал: Cr-V челик  
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13мм Должина: 180мм Материјал: Cr-V челик  
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 11мм Должина: 165мм Материјал: Cr-V челик  
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 10мм Должина: 160мм Материјал: Cr-V челик  
150 МКД
Клуч комбиниран со рачна и зглоб 10mm
Клуч комбиниран со рачна и зглоб 10mm
Комбинирани клучеви
390
Izaberi količinu
2
1