Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран 11мм
Беорол

Клуч комбиниран 11мм

Шифра на артикл: KK11
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Рачвест – Окасти клучеви за работа со навртки со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и овозможува поголема сила на затегнување
Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отвор на клуч 11
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Клуч комбиниран 11мм
Клуч комбиниран 11мм
Комбинирани клучеви
160
Izaberi količinu
2
1