Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна 13мм
Беорол

Клуч комбиниран со рачна 13мм

Шифра на артикл: KKR13
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
  • Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор
  • Аголното работно прифаќање е 5°
  • Отвор за клуч: 13мм
  • Должина: 178мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
440 МКД
396 МКД
Заштеда: 44 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 396,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Клучот со механизам овозможува работа во мал простор. Димензиите на главата со крцкалица се минимални што овозможува пристап и на тешко пристапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешно завршување на работите и при ограничен работен простор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 178mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отвор на клуч 13
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со шестоаголно прифаќање Комплет од...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 22мм Должина: 292мм Материјал: Cr-V челик  
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 20мм Должина: 264мм Материјал: Cr-V челик  
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19мм Должина: 250мм Материјал: Cr-V челик  
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 18мм Должина: 235мм Материјал: Cr-V челик  
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17мм Должина: 225мм Материјал: Cr-V челик  
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 16мм Должина: 210мм Материјал: Cr-V челик  
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 15мм Должина: 200мм Материјал: Cr-V челик  
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 14мм Должина: 190мм Материјал: Cr-V челик  
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13мм Должина: 180мм Материјал: Cr-V челик  
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 11мм Должина: 165мм Материјал: Cr-V челик  
160 МКД
Клуч комбиниран со рачна 13мм
Клуч комбиниран со рачна 13мм
Комбинирани клучеви
396
Izaberi količinu
2
1