Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Фолии и заштита на простор

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Прикажи повеќе
Тежина
Бренд
Намена
Материјал
Димензија
Боја
Колекции
10 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 6 микрони Материјал: HDPE ...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 15 микрони Материјал: HDPE...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 30 микрони Материјал: HDPE...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 12.5м, 6 микрони Материјал: HD...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За покривање и заштита на разни предмети Зголемена отпорност на кинење и рас...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина: 500 mm, дебелина: 23 микрони (µm), тежина 2.5 kg Отпорност на пункција...
1.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина: 500 mm, дебелина: 23 микрони (µm), тежина 5 kg Отпорност на пункција -...
1.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита од нечистотија, при малтерисување и бојадисување, заштита на подот пр...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за заштита на подот при градежни и молерски работи и бојадисување Материјал:...
880 МКД