Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Филц 5м
Беорол

Филц 5м

Шифра на артикл: FC5
Barkod: 8606104807587
Šifra proizvođača: ZAST_PODOV
  • Намена: заштита од нечистотија, при малтерисување и бојадисување, заштита на подот при преместување на тежок мебел
  • Димензии: 1 x 5м, дебелина 1мм
  • Материјал: 85% Вештачко платно 15% Памук

 

0 МКД
550 МКД
550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 550,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Филц со PE подлога може да се користи за различни намени, како заштита од нечистотии, при фарбање и молерисување, како за заштита на подови при преместување на тежок мебел...

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштита на подови и простор
Бренд Беорол
Димензија 1m x 5m
Занает Паркетари, Хоби
Материјал 85% Вештачко платно 15% Памук

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за заштита на подот при градежни и молерски работи и бојадисување Материјал:...
880 МКД
Филц 5м
Филц 5м
Заштита на подови и простор
550
Izaberi količinu
2
1