Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Растеглива фолија рачна 5кг
Беорол

Растеглива фолија рачна 5кг

Шифра на артикл: FS5
Barkod: 8606106732924
Šifra proizvođača: STREC
  • Ширина: 500 mm, дебелина: 23 микрони (µm), тежина 5 kg
  • Отпорност на пункција - 95гр
  • Растегливост на филмот - до 160%
  • 5-слојна завршница со фолија се прилепува без дополнително лепење
  • Силен, еластичен и отпорен на кинење

 

0 МКД
1.700 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.700,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Фолија за пакување. Дебелина на фолијата 23 микрони.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Стреч фолии
Бренд Беорол
Занает Хоби
Намена Идеална е за пакување и заштита на пакети со помали димензии
Тежина 5kg

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ширина: 500 mm, дебелина: 23 микрони (µm), тежина 2.5 kg Отпорност на пункција...
1.050 МКД
Растеглива фолија рачна 5кг
Растеглива фолија рачна 5кг
Стреч фолии
1.700
Izaberi količinu
2
1