Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитна фолија 4x5m, 30 микрони
Беорол

Заштитна фолија 4x5m, 30 микрони

Шифра на артикл: F4X5M30
Šifra proizvođača: FOLIJE
  • Намена: За заштита на мебел и површини
  • Димензии: 4 x 5м, 30 микрони
  • Материјал: HDPE

 

0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 40 kapsula po ceni od 9.999,60 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Заштитна фолија за ентериер.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни фолии
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Електричари, Изолатори, Лакери, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Фасадери, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За покривање и заштита на разни предмети Зголемена отпорност на кинење и рас...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 12.5м, 6 микрони Материјал: HD...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 15 микрони Материјал: HDPE...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на мебел и површини Димензии: 4 x 5м, 6 микрони Материјал: HDPE ...
60 МКД
Заштитна фолија 4x5m, 30 микрони
Заштитна фолија 4x5m, 30 микрони
Заштитни фолии
250
Izaberi količinu
2
1