Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силвер четка 50x15
Беорол

Силвер четка 50x15

Шифра на артикл: SB50
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
  • Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база
  • Фини врвови на длаката за поквалитетно и попрецизно нанесување на бојата
  • Тип на длака: Bristle Mix плус
  • Димензија: 40 x 15мм
  • Должина на длаката: 51мм

 

0 МКД
85 МКД
60 МКД
Заштеда: 26 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Најдобар микс на природни и синтетички влакна. Фини врвови за фин нанос на боја. Долгото влакно, спејсерот кој овозможува поголема моќ на прибирање и испуштање на бојата ја чинат работата да се одработи побрзо. Унапредениот дизајн на рачката, видот на лепак и поцинкуваниот лим сочинуваат одлична комбинација која гарантира поголема издржливост на четката и подолготрајна употреба. Погодна за сите видови на боја и разредувачи. Лесно и брзо чистење на четката

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Боја Сребрена
Бренд Беорол
Димензија 50 x 15mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Универзална четка
Тип Silver
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база За третирање на ...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Поголема моќ на ...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Фини врвови на д...
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Најдобар ефект с...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Најдобар ефект с...
110 МКД
Силвер четка 50x15
Силвер четка 50x15
Четки за бојадисување
60
Izaberi količinu
2
1