Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан столарски кован GS 600гр
Беорол

Чекан столарски кован GS 600гр

Шифра на артикл: CTL
Barkod: 8606007995855
Šifra proizvođača: CEKICI
  • Намена: За употреба во столарски работи
  • Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwell
  • Тежина: 600 гр
  • Должина: 333мм
  • Материјал: Јаглероден челик / Фиберглас

 

0 МКД
920 МКД
920 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 920,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Тесарски чекан 600гр со фиберглас рачка прекриена со термопластична гума, едноделно искован со високо квалитетен челик, полиран до висок сјај, кален на 45–55 Роквели. Ергономски облик на ракохватот овозможува лесна работа и подобра положба во рака.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 333mm
Занает Ѕидари, Столари, Тапетари, Тесари
Материјал Јагленосан челик - 45–55 Роквели

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За вадење клинци и други работи во градежништвото Димензии: 300 x 14мм Мате...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M2000
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
1.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M1500
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани M1000
Намена: За кршење камен и бетон Ковано од квалитетен челик, стврднат до 45-55 Rockwe...
620 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани C1000
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
480 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
270 МКД
Заштеда 10%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани CG250
Намена: Помош при вградување на сите видови подлоги Обезбедува поголема сила на удар...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Чекани TRP450
Намена: За вадење клинци и други работи во градежништвото Димензии: 450 x 16мм Мате...
530 МКД
Чекан столарски кован GS 600гр
Чекан столарски кован GS 600гр
Чекани
920
Izaberi količinu
2
1