Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан гумен 250гр
Беорол

Чекан гумен 250гр

Шифра на артикл: CG250
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
210 МКД
210 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 210,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Гумен чекан со дрвена рачка заштитена со лак.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 295mm
Занает Водоинсталатери, Каменорезци, Керамичари, Монтери, Столари
Материјал Гума
Тежина 250gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Чекан гумен 250гр
Чекан гумен 250гр
Чекани
210
Izaberi količinu
2
1