Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан мацола даб рачка GS 2000гр
Беорол

Чекан мацола даб рачка GS 2000гр

Шифра на артикл: M2000
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Чекан за камен со изрезбана дрвена храстова рачка и заштитна облога. Црна боја. Искован со високо квалитетен јагленичен челик кален на 45–55 Роквели
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 314mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Каменорезци, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Материјал Јагленосан челик - 45–55 Роквели
Тежина 2kg
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Чекан мацола даб рачка GS 2000гр
Чекан мацола даб рачка GS 2000гр
Чекани
1.150
Izaberi količinu
2
1