Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан мацола даб рачка GS 1500гр
Беорол

Чекан мацола даб рачка GS 1500гр

Шифра на артикл: M1500
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 790,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Чекан за камен со изрезбана дрвена храстова рачка и заштитна облога. Црна боја. Искован со високо квалитетен јагленичен челик кален на 45–55 Роквели.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 287mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Каменорезци, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Материјал Јагленосан челик - 45–55 Роквели
Trenutno nema komentara

Слични производи

Чекан мацола даб рачка GS 1500гр
Чекан мацола даб рачка GS 1500гр
Чекани
790
Izaberi količinu
2
1